Prostata
Spokojnie! Możesz mieć zdrową prostatę do późnej starości!

Czy wiesz, że na prostatę choruje połowa mężczyzn po 50 roku życia?

Czy wiesz, że z roku na rok problem z prostatą zaczyna dotykać coraz młodszych mężczyzn?

Na prostatę choruje połowa mężczyzn po 50 roku życia, 75 proc. po osiemdziesiątce i 90 proc. po dziewięćdziesiątce. To druga po raku płuc najpowszechniejsza przyczyna zgonów z powodu nowotworu w świecie zachodnim. Co roku 9 tysięcy mężczyzn w Polsce dowiaduje się, że ma raka prostaty. Słyszałeś o tych przerażających danych? A wiesz, że prostatę można łatwo pokonać? Znasz sposób?”

Na całym świecie rocznie rozpoznaje się ponad 680 000 przypadków raka prostaty. Prostata stanowi poważny problem społeczny ze względu na częstość występowania, a wobec starzejącej się populacji wkrótce będzie dolegliwością powszechną. W początkowej fazie prostata rozwija się bezobjawowo. Jednak są sposoby by pozbyć się tej groźnej dolegliwości! Znasz je?

Coraz wcześniej pojawiające się problemy z prostatą!

U niektórych mężczyzn problemy z prostatą zaczynają się już w wieku 40 lat a nawet po 30 roku życia. Ten wstydliwy i bardzo poważny problem jest tak powszechny, że wiele osób uważa go za normę. A przecież – zamiast skazywać się na coraz poważniejsze dolegliwości – możesz skutecznie zapobiegać ich powstawaniu i rozwojowi.

Wśród objawów przerostu prostaty najczęściej wymienia się:

– częste oddawanie moczu (szczególnie w nocy)
– trudności z rozpoczęciem oddawania moczu
– krew w moczu
– ból lub pieczenie podczas oddawania moczu
– bolesna ejakulacja
– bóle w okolicach lędźwiowych i w miednicy
– zaburzenia erekcji

Czym grozi zaniedbanie zapalenia lub przerost prostaty?

Każdy stan zapalny w ciele człowieka jest niebezpieczny dla prawidłowego funkcjonowania całego organizmu. W przypadku prostaty, oprócz bólu i gorączki może dojść również do zatrzymania moczu w organizmie. To z kolei pociąga za sobą ryzyko infekcji pęcherza moczowego, która może rozprzestrzenić się wyżej i moczowodami trafić do nerek. W ten sposób stan zapalny prostaty może objąć sąsiadujące narządy. Stan zapalny nerek z kolei utrudnia usuwanie szkodliwych substancji z organizmu i w efekcie może prowadzić do ogólnego zatrucia.
Jak usunąć problemy z prostatą?

Jeśli tylu mężczyzn bezskutecznie walczy ze stanami zapalnymi i przerostem prostaty, można odnieść wrażenie, że ich schorzeń nie da się usunąć. Nic podobnego! Choroby prostaty są do usunięcia, jeśli tylko znajdziemy ich przyczynę.

Obejrzyj film i dowiedz więcej o prostacie:

Dlaczego niektórzy mężczyźni cierpią na choroby prostaty a inni nie?

1. U mężczyzn, którzy chorują na prostatę występuje podwyższony poziom białek budulcowych, które gromadzą się w organizmie i powodują zmiany hormonalne. Zaburzenia gospodarki hormonalnej powodują natomiast rozrost prostaty. Ta teoria jest prawdopodobna, ponieważ u mężczyzn zdrowych białka budulcowe są odprowadzane prawidłowo, wraz z limfą. Poprawienie przepływu limfy ogranicza zatem wzrost gruczolaka.

2. Możliwe także, że gruczolak jest jednym z następstw starzenia się. Z wiekiem procent zachorowań proporcjonalnie wzrasta, ale mogłoby to być spowodowane zaburzeniami gospodarki hormonalnej po 50 roku życia. Wówczas poziom hormonu męskości – testosteronu – spada, natomiast poziom innych hormonów, jak prolaktyna i estradiol – rośnie. Powoduje to zwiększenie ilości dihydrotestosteronu (stężonej postaci testosteronu) w prostacie. Stężony testosteron powoduje nadmierny rozrost komórek prostaty i – w efekcie – przerost tego gruczołu. Dlaczego więc nie każdy mężczyzna cierpi na tę przypadłość?

3. Są też teorie wskazujące jako winowajcę nadmierną aktywność seksualną czy wręcz przeciwnie – jej brak.

4. Przerost prostaty, jest stanem zapalnym gruczołu krokowego wywołanym przez bakterie lub wirusy, które atakują układ moczowy i w drugiej kolejności prostatę.

5. Diagności wskazują na związek używek takich jak tytoń, napoje alkoholowe, kofeina, ale też wody chlorowanej i fluorowanej, ostrych i niezdrowe potraw, pomidorów i produktów z pomidorów, z większą zachorowalnością na choroby prostaty, co może świadczyć o wpływie substancji trujących i uczulających na patogenezę tego typu chorób.

6. Testy wykazały związek pomiędzy wysokim poziomem cholesterolu i zaburzeniami prostaty. Cholesterol gromadzi się w powiększonym lub zrakowaciałym gruczole krokowym.

UTRZYMUJ PROSTATĘ W ZDROWIU DO PÓŹNEJ STAROŚCI!

Co mówią nasi Specjaliści

Skuteczną terapię koniecznie trzeba zacząć od diagnozy. Do tej pory stosowano w tym celu cyfrowe badanie odbytnicy oraz określenie poziomu we krwi specyficznego przeciwciała prostaty (PSA), białka wydzielanego przez prostatę. Tak naprawdę jednak nie mówi ono nic o przyczynach choroby.

O wiele efektywniejszym i kompleksowym testem jest Test Obciążeń. Dzięki niemu wykrywamy obciążenia – pasożyty, drobnoustroje, grzyby, toksyny – które zaburzają pracę narządów wewnętrznych. W ten sposób wiemy jednocześnie:

– jaki rodzaj problemów z prostatą występuje u danej osoby?
– jakie są przyczyny tych problemów?

Na podstawie uzyskanych wyników dobiera się następnie odpowiednie preparaty, które stopniowo usuwają z ciała toksyny i przywracają równowagę. Na przeprowadzenie kompleksowego testu wystarczy jedna wizyta.

Choroba stanowi poważny problem społeczny ze względu na częstość występowania, a wobec starzejącej się populacji wkrótce będzie dolegliwością powszechną. W naszym kraju rocznie z powodu raka prostaty umiera prawie 4 tysiące mężczyzn. Na szczęście, wykonanie Testu Obciążeń Organizmu i odpowiednio wcześnie podjęta kuracja zwykle umożliwia szybkie i skuteczne zniwelowanie objawów choroby.

Antoni Szpak, specjalista Revitum.

STRACH PRZED RAKIEM PROSTATY MUSI SIE SKOŃCZYĆ!

METODA PROKOMÓRKOWA POMOGŁA TYSIĄCOM OSÓB W PROBLEMACH Z PROSTATĄ

Pan Dariusz, lat 44

„Jestem „podręcznikowym” przykładem lekceważenia pierwszych objawów!…Problemy z oddawaniem moczu wydawały się błahe. Zresztą jak to – ja pójdę z takim „głupim” problemem. Wstydziłem się jako mężczyzna mówić o tego typu kłopotach, a co dopiero pójść na jakieś badania. Wcześniej na pytanie żony czy się badałem miałem zawsze tą samą odpowiedź: „nie no ja? Ja nie mam problemów z prostatą”. Czyli niby świadomość jest, ale do badań daleko. Zbagatelizowałem wszystkie objawy. W pierwszym momencie po wykryciu problemów z prostatą były myśli: „Dlaczego ja?”.W końcu po długich namowach ruszyłem się do specjalisty, zrobiłem test który mi pomógł zdiagnozować przyczyny moich problemów! Teraz jestem w trakcie kuracji, która powoli przywraca mi zdrowie!

POZBĄDŹ SIĘ PROBLEMÓW Z PROSTATĄ!
NIECH TWOJE KOMÓRKI STANĄ SIĘ CENTRAMI WITALNOŚCI!

METODA PROKOMÓRKOWA TO PRZEŁOM W DIAGNOSTYCE I PROBLEMACH Z PROSTATĄ

Pan Zbigniew (65 l.) wspomina swoje problemy z prostatą

Ostatnie miesiące kojarzą mi się tylko z ciągłym bólem, zmęczeniem i osłabieniem. Bóle były na tyle silne, że nie wyobrażałam sobie dnia bez tabletki. Myślałam, że tak już musi być. Taki wiek. Nigdy nie pomyślałam nawet o tym, że ból był wołaniem mojego organizmu o pomoc.

Moja teściowa poleciła mi Test, który miał sprawdzić co tak naprawdę dzieje się z moim ciałem. Tak trafiłam na Metodę Prokomórkową i Test Toksycznych Obciążeń.

Co wykrył Test Toksycznych Obciążeń

W trakcie Testu Obciążeń dowiedziałam się skąd wzięły się moje bóle i to ciągłe zmęczenie. Wreszcie poznałam przyczynę. Co więcej Specjalista w czasie konsultacji porozmawiał ze mną o tym co robić, żeby pozbyć się moich dolegliwości. Dzięki całościowej Metodzie Prokomórkowej czuję się świetnie, nie odczuwam bólu, a także senności i zmęczenia. Dzięki diagnostyce i kuracji wiem, że można żyć bez chorób i dolegliwości pomimo upływających lat! Polecam każdemu, kto chce wreszcie poczuć się zdrowy!

WIEMY JAK PRZYWRACAĆ PROSTACIE MŁODZIEŃCZY WIGOR!

ZAREZERWUJ TERMIN DIAGNOSTYKI PROSTATY

Podejrzewasz, że masz problem z prostatą?
Wybierz przełomową Metodę Prokomórkową!
Zrób pierwszy krok i wykonaj Test Toksycznych Obciążeń!

Najważniejszy wniosek: naukowcy obarczają toksyny, wirusy i grzyby winą za problemy z prostatą

I to jest wytłumaczenie, dlaczego 20 proc. mężczyzn zachowuje zdrowie i sprawność seksualną nawet w starszym wieku. Większość mężczyzn jest jednak narażonych na toksyny i szkodliwy wpływ środowiska.
Toksyny, które gromadzą się w organizmie, obciążają go, wywołują zaburzenia hormonalne i przez to mogą przyspieszać niekontrolowany rozrost komórek gruczołu krokowego.
Odtruwając organizm usuwamy substancje, które zakłócają jego pracę.
Skuteczna kuracja powinna zatem koncentrować się na tym,
jak wykryć i usunąć toksyny, które szkodzą organizmowi!

Testem ukierunkowanym dokładnie na wykrywanie toksyn jest Test Obciążeń. W Polsce zajmuje się nim Centrum Diagnostyki Organizmu Revitum. Badanie można wykonać w 20 gabinetach Revitum w całym kraju. W ciągu zaledwie kilkudziesięciu znamy pełen wynik testu i możemy dobrać do niego Indywidualną Kurację.

W REVITUM Test Obciążeń wykonują lekarze oraz doświadczeni specjaliści biomedycyny. Po dokładnej analizie specjaliści określają Najważniejsze Problemy organizmu oraz wskazania dla Indywidualnej Kuracji.
Test Obciążeń pomoże wykryć i usunąć przyczyny chorób prostaty lub uchronić Cię przed zachorowaniem. Ten krótki test może zadecydować o Twoim zdrowiu na wiele następnych lat.

PS Test Obciążeń usuwa przyczyny dolegliwości i chorób – nawet tak uciążliwych, jak choroby prostaty. Jeśli masz więcej niż 30 lat, odczuwasz dolegliwości związane z przerostem prostaty lub chcesz skutecznie się przed nimi uchronić,zadzwoń na numer Ogólnopolskiej Infolinii i umów się na Test Obciążeń.
Telefon: 222 502 888

Test Toksycznych Obciążeń

4 kroki do zdrowia komórkowego!

Test Obciążeń jako jedyny test diagnostycznyw pełni kompleksowo wykrywa i rozpoznaje obciążenia organizmu będące przyczyną powstawania chorób.
Usuwając obciążenia usuwamy choroby. Wyeliminowanie obciążeń organizmu pozwala na pełny powrót do zdrowia.

Wykonanie Testu Obciążeń Organizmu umożliwia:

– wczesne wykrycie stanu chorobowego w organizmie
– wykrycie ostrych i chronicznych stanów zapalnych
– wykrycie charakteru, przyczyny i stopnia zaawansowania chorób, które aktualnie są w trakcie leczenia
– wykrycie subklinicznego zatrucia organizmu np. pasożytami, toksynami, drobnoustrojami lub szkodliwymi czynnikami środowiska
– rozpoznanie i określenie substancji toksycznych w tkankach, powodujących reakcje alergiczne i alergie pokarmowe
– wykrycie zaburzeń odporności
– wykrycie zaburzeń metabolizmu
– wspomaganie leczenia istniejących chorób dziedzicznych
– wspomaganie odbudowy systemu odpornościowego
– określenie ogólnego stanu zdrowia

Prawidłowa diagnoza choroby to podstawa odpowiedniej i skutecznej kuracji!

Jeden Test określi zmiany chorobowe

Test Obciążeń jest to kompleksowy przegląd stanu zdrowia twojego organizmu. Oznacza to, że w trakcie testu dowiesz się wszystkiego o tym, co dzieje się w twoim ciele, jakie zmiany chorobowe występują, co należy zrobić żeby wyeliminować dolegliwości. W trakcie jednego testu specjalista określa jakie obciążenia zagrażają

Więcej...

Metoda Prokomórkowa

4 kroki do zdrowia komórkowego!

Metoda komórkowa to przełomowa metoda diagnozowania i kuracji.
Metoda Prokomórkowa powstała na bazie dogłębnych badań naukowych z dziedziny biologii komórkowej i biochemii.
Zyskała uznanie w Polsce ze względu na swoja prostotę i efektywność. Metoda ta jest już szeroko stosowana w całym kraju.

Metoda proponuje przełomowe spojrzenie na chorobę i zdrowie – z perspektywy komórki. Z perspektywy niewydolności i wydolności komórkowej.
Dlatego jest wybierana przez te osoby, które poszukują skutecznej diagnozy najgłębszej, najważniejszej przyczyny danej dolegliwości, a nie diagnozy częściowej opartej tylko na symptomach. Wybierana jest też przez osoby, które poszukują niezwykle efektywnej kuracji, działającej na najgłębszym z możliwych poziomów.

Metoda Prokomórkowa, od początku do końca, skupia się w 100% na komórkach. Prawdopodobnie jesteśmy w tym najlepsi w Polsce. Nie poprzestajemy na tym. Naszą misją jest być codziennie jeszcze lepszymi w zrozumieniu komórek i ich funkcjonowania. Co na nie działa pozytywnie, a co negatywnie. Jakie metody ich leczenia się kompletnie nie sprawdzają, choć się je mocno propaguje, a co przynosi znakomite długookresowe efekty. ZDROWIE KOMÓRKOWE!

4 kroki do zdrowia komórkowego!

Więcej...

Zobacz 2 poglądowe filmiki

NASZA MISJA: KAŻDEGO DNIA POMAGAĆ W PRZYWRACANIU PROSTACIE MŁODZIEŃCZEGO WIGORU!

DZIĘKI NASZEJ OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI "DZIECKO GRATIS" POMOGLIŚMY TEŻ TYSIĄCOM DZIECI

POBIERZ KOD ZNIŻKOWY!

AKCJA „DZIECKO GRATIS”Kod Dziecko Gratis

PROMOCJA „JESIEŃ 60+”Kod 60+

WYBIERZ JEDEN Z 20 GABINETÓW W CAŁEJ POLSCE. ZAREZERWUJ WIZYTĘ!

Rezerwacja Terminu Diagnostyki Prokomórkowej

Aby zarezerwować sobie termin Diagnostyki Prokomórkowej zadzwoń na telefon Ogólnopolskiej Rejestracji.

Konsultanci czekają na Twój telefon w godzinach 8.00-18.00 od poniedziałku do piątku.

222 502 888

Jeżeli infolinia jest już nieczynna lub chcesz żebyśmy zadzwonili do Ciebie – Wypełnij formularz kontaktowy – oddzwonimy maksymalnie następnego dnia roboczego!

*
*
*
TWOJA WIADOMOŚĆ ZOSTAŁA WYSŁANA! DZIĘKUJEMY!
POJAWIŁ SIĘ BŁĄD! POPRAW ZAZNACZONE GWIAZDKĄ POLA!

WAŻNE FAKTY O ZDROWIU KOMÓRKOWYM

ŁUSZCZYCA

Pozbędziesz się jej szybciej niż myślisz!

Masz problem z łuszczycą?
Można temu zaradzić!

Więcej o łuszczycy w kontekście Metody Prokomórkowej…

WĄTROBA

Niedomagająca wątroba to niedomagające całe ciało!

Słaba przemiana materii? Podwyższone ciśnienie?
To może być problem z wątrobą!

Więcej o wątrobie w kontekście Metody Prokomórkowej…

TRZUSTKA

Nikt nie chce poczuć tego bólu jeszcze raz!

Nie wiesz co Cię boli?
To może być trzustka!

Więcej o trzustce w kontekście Metody Prokomórkowej…

TARCZYCA

Pozbądż się wieloletnich problemów z tarczycą!

Problemy z wagą? Chroniczne zmęczenie?
To może być problem z tarczycą!

Więcej o tarczycy w kontekście Metody Prokomórkowej…

PROSTATA

Spokojnie! Możesz mieć zdrową prostatę do późnej starości!

Masz problemy z oddawaniem moczu? Słaba potencja?
To może być prostata!

Więcej o problemach z prostatą w kontekście Metody Prokomórkowej…

NERWICA

Nerwica stała się już chorobą społeczną!

Masz fobie? Szybko się denerwujesz?
To może być nerwica!

Więcej o nerwicach w kontekście Metody Prokomórkowej…

BÓL BRZUCHA

Dowiedz się co Ci tak naprawdę dolega i usuń przyczynę!

Często boli Cię brzuch?
To może być poważny problem!

Więcej o bólu brzucha w kontekście Metody Prokomórkowej…

BORELIOZA

Pozbądź się boreliozy – trudna sztuka, ale możliwa!

Liczba zachorowań na boreliozę rośnie! Dowiedz się, jak pozbyć się BORELIOZY!

Więcej o boreliozie w kontekście Metody Prokomórkowej…

PASOŻYTY

Nie pozwól pasożytom żerować na sobie! Nigdy więcej!

Bolą Cię stawy? Szybko się denerwujesz?
To mogą być pasożyty!

Więcej o pasożytach w kontekście Metody Prokomórkowej…

CUKRZYCA

Przestań wreszcie wpędzać się w ramiona cukrzycy!

Czy to już „epidemia”?
Ponad 100 tys. zachorowań na cukrzycę w ciągu roku!

Więcej o cukrzycy w kontekście Metody Prokomórkowej…

ZAKWASZENIE

Skończ z ciągłym zakwaszaniem swojego organizmu!

Szacuje się, że na zakwaszenie cierpi 85 proc. ludzkości!
Co je wywołuje, jak się bronić?

Więcej o zakwaszeniu w kontekście Metody Prokomórkowej…

GRZYBICA

Grzybica to nie wstyd. To tragedia!

Liczba zachorowań na grzybicę rośnie! Dowiedz się, jak łatwo pozbyć się grzybicy!

Więcej o grzybicy w kontekście Metody Prokomórkowej…

Spotkaj się z nami na Facebooku

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.
Type: OAuthException
Code: 10
Please refer to our Error Message Reference.


 

Więcej artykułów na Facebooku…

WYDRUKUJ KUPON

Kupon Zniżkowy
Zadzwoń na numer Ogólnopolskiej Rejestracji i umów się na wizytę:
 
tel. 222 502 888
 
Podaj konsultantowi kod kuponu w trakcie rozmowy telefonicznej
 
 
 
INFORMACJE O KUPONIE
(do wyboru jedna z dwóch opcji)
 
1/ Promocja DLA SIEBIE – kupon upoważnia Cię do zniżki w wysokości 40zł:
– 20zł zniżki na Test Obciążeń Organizmu EAV wraz z Konsultacją Specjalisty, czyli koszt Testu po zniżce wynosi 120 zł (140 zł-20 zł=120 zł)
– 20zł zniżki na: Dowolny Preparat Zakupiony w Dniu Testu
 
2/ Promocja DZIECKO GRATIS
Zrób Test Dla Osoby Dorosłej (140 zł) + Test Obciążeń DZIECKA do lat 9 otrzymasz GRATIS !!!

 

 
 

(ZAMKNIJ TĘ PODSTRONĘ, PRZEWIŃ I CZYTAJ DALEJ…)