Prostata
Spokojnie! Możesz mieć zdrową prostatę do późnej starości!

Czy wiesz, że na prostatę choruje połowa mężczyzn po 50 roku życia?

Czy wiesz, że z roku na rok problem z prostatą zaczyna dotykać coraz młodszych mężczyzn?

Na prostatę choruje połowa mężczyzn po 50 roku życia, 75 proc. po osiemdziesiątce i 90 proc. po dziewięćdziesiątce. To druga po raku płuc najpowszechniejsza przyczyna zgonów z powodu nowotworu w świecie zachodnim. Co roku 9 tysięcy mężczyzn w Polsce dowiaduje się, że ma raka prostaty. Słyszałeś o tych przerażających danych? A wiesz, że prostatę można łatwo pokonać? Znasz sposób?”

Na całym świecie rocznie rozpoznaje się ponad 680 000 przypadków raka prostaty. Prostata stanowi poważny problem społeczny ze względu na częstość występowania, a wobec starzejącej się populacji wkrótce będzie dolegliwością powszechną. W początkowej fazie prostata rozwija się bezobjawowo. Jednak są sposoby by pozbyć się tej groźnej dolegliwości! Znasz je?

Coraz wcześniej pojawiające się problemy z prostatą!

U niektórych mężczyzn problemy z prostatą zaczynają się już w wieku 40 lat a nawet po 30 roku życia. Ten wstydliwy i bardzo poważny problem jest tak powszechny, że wiele osób uważa go za normę. A przecież – zamiast skazywać się na coraz poważniejsze dolegliwości – możesz skutecznie zapobiegać ich powstawaniu i rozwojowi.

Wśród objawów przerostu prostaty najczęściej wymienia się:

– częste oddawanie moczu (szczególnie w nocy)
– trudności z rozpoczęciem oddawania moczu
– krew w moczu
– ból lub pieczenie podczas oddawania moczu
– bolesna ejakulacja
– bóle w okolicach lędźwiowych i w miednicy
– zaburzenia erekcji

Czym grozi zaniedbanie zapalenia lub przerost prostaty?

Każdy stan zapalny w ciele człowieka jest niebezpieczny dla prawidłowego funkcjonowania całego organizmu. W przypadku prostaty, oprócz bólu i gorączki może dojść również do zatrzymania moczu w organizmie. To z kolei pociąga za sobą ryzyko infekcji pęcherza moczowego, która może rozprzestrzenić się wyżej i moczowodami trafić do nerek. W ten sposób stan zapalny prostaty może objąć sąsiadujące narządy. Stan zapalny nerek z kolei utrudnia usuwanie szkodliwych substancji z organizmu i w efekcie może prowadzić do ogólnego zatrucia.
Jak usunąć problemy z prostatą?

Jeśli tylu mężczyzn bezskutecznie walczy ze stanami zapalnymi i przerostem prostaty, można odnieść wrażenie, że ich schorzeń nie da się usunąć. Nic podobnego! Choroby prostaty są do usunięcia, jeśli tylko znajdziemy ich przyczynę.

Obejrzyj film i dowiedz więcej o prostacie:

Dlaczego niektórzy mężczyźni cierpią na choroby prostaty a inni nie?

1. U mężczyzn, którzy chorują na prostatę występuje podwyższony poziom białek budulcowych, które gromadzą się w organizmie i powodują zmiany hormonalne. Zaburzenia gospodarki hormonalnej powodują natomiast rozrost prostaty. Ta teoria jest prawdopodobna, ponieważ u mężczyzn zdrowych białka budulcowe są odprowadzane prawidłowo, wraz z limfą. Poprawienie przepływu limfy ogranicza zatem wzrost gruczolaka.

2. Możliwe także, że gruczolak jest jednym z następstw starzenia się. Z wiekiem procent zachorowań proporcjonalnie wzrasta, ale mogłoby to być spowodowane zaburzeniami gospodarki hormonalnej po 50 roku życia. Wówczas poziom hormonu męskości – testosteronu – spada, natomiast poziom innych hormonów, jak prolaktyna i estradiol – rośnie. Powoduje to zwiększenie ilości dihydrotestosteronu (stężonej postaci testosteronu) w prostacie. Stężony testosteron powoduje nadmierny rozrost komórek prostaty i – w efekcie – przerost tego gruczołu. Dlaczego więc nie każdy mężczyzna cierpi na tę przypadłość?

3. Są też teorie wskazujące jako winowajcę nadmierną aktywność seksualną czy wręcz przeciwnie – jej brak.

4. Przerost prostaty, jest stanem zapalnym gruczołu krokowego wywołanym przez bakterie lub wirusy, które atakują układ moczowy i w drugiej kolejności prostatę.

5. Diagności wskazują na związek używek takich jak tytoń, napoje alkoholowe, kofeina, ale też wody chlorowanej i fluorowanej, ostrych i niezdrowe potraw, pomidorów i produktów z pomidorów, z większą zachorowalnością na choroby prostaty, co może świadczyć o wpływie substancji trujących i uczulających na patogenezę tego typu chorób.

6. Testy wykazały związek pomiędzy wysokim poziomem cholesterolu i zaburzeniami prostaty. Cholesterol gromadzi się w powiększonym lub zrakowaciałym gruczole krokowym.

UTRZYMUJ PROSTATĘ W ZDROWIU DO PÓŹNEJ STAROŚCI!

Co mówią nasi Specjaliści

Skuteczną terapię koniecznie trzeba zacząć od diagnozy. Do tej pory stosowano w tym celu cyfrowe badanie odbytnicy oraz określenie poziomu we krwi specyficznego przeciwciała prostaty (PSA), białka wydzielanego przez prostatę. Tak naprawdę jednak nie mówi ono nic o przyczynach choroby.

O wiele efektywniejszym i kompleksowym testem jest Test Obciążeń. Dzięki niemu wykrywamy obciążenia – pasożyty, drobnoustroje, grzyby, toksyny – które zaburzają pracę narządów wewnętrznych. W ten sposób wiemy jednocześnie:

– jaki rodzaj problemów z prostatą występuje u danej osoby?
– jakie są przyczyny tych problemów?

Na podstawie uzyskanych wyników dobiera się następnie odpowiednie preparaty, które stopniowo usuwają z ciała toksyny i przywracają równowagę. Na przeprowadzenie kompleksowego testu wystarczy jedna wizyta.

Choroba stanowi poważny problem społeczny ze względu na częstość występowania, a wobec starzejącej się populacji wkrótce będzie dolegliwością powszechną. W naszym kraju rocznie z powodu raka prostaty umiera prawie 4 tysiące mężczyzn. Na szczęście, wykonanie Testu Obciążeń Organizmu i odpowiednio wcześnie podjęta kuracja zwykle umożliwia szybkie i skuteczne zniwelowanie objawów choroby.

Antoni Szpak, specjalista Revitum.

STRACH PRZED RAKIEM PROSTATY MUSI SIE SKOŃCZYĆ!

METODA PROKOMÓRKOWA POMOGŁA TYSIĄCOM OSÓB W PROBLEMACH Z PROSTATĄ

Pan Dariusz, lat 44

„Jestem „podręcznikowym” przykładem lekceważenia pierwszych objawów!…Problemy z oddawaniem moczu wydawały się błahe. Zresztą jak to – ja pójdę z takim „głupim” problemem. Wstydziłem się jako mężczyzna mówić o tego typu kłopotach, a co dopiero pójść na jakieś badania. Wcześniej na pytanie żony czy się badałem miałem zawsze tą samą odpowiedź: „nie no ja? Ja nie mam problemów z prostatą”. Czyli niby świadomość jest, ale do badań daleko. Zbagatelizowałem wszystkie objawy. W pierwszym momencie po wykryciu problemów z prostatą były myśli: „Dlaczego ja?”.W końcu po długich namowach ruszyłem się do specjalisty, zrobiłem test który mi pomógł zdiagnozować przyczyny moich problemów! Teraz jestem w trakcie kuracji, która powoli przywraca mi zdrowie!

POZBĄDŹ SIĘ PROBLEMÓW Z PROSTATĄ!
NIECH TWOJE KOMÓRKI STANĄ SIĘ CENTRAMI WITALNOŚCI!

METODA PROKOMÓRKOWA TO PRZEŁOM W DIAGNOSTYCE I PROBLEMACH Z PROSTATĄ

Pan Zbigniew (65 l.) wspomina swoje problemy z prostatą

Ostatnie miesiące kojarzą mi się tylko z ciągłym bólem, zmęczeniem i osłabieniem. Bóle były na tyle silne, że nie wyobrażałam sobie dnia bez tabletki. Myślałam, że tak już musi być. Taki wiek. Nigdy nie pomyślałam nawet o tym, że ból był wołaniem mojego organizmu o pomoc.

Moja teściowa poleciła mi Test, który miał sprawdzić co tak naprawdę dzieje się z moim ciałem. Tak trafiłam na Metodę Prokomórkową i Test Toksycznych Obciążeń.

Co wykrył Test Toksycznych Obciążeń

W trakcie Testu Obciążeń dowiedziałam się skąd wzięły się moje bóle i to ciągłe zmęczenie. Wreszcie poznałam przyczynę. Co więcej Specjalista w czasie konsultacji porozmawiał ze mną o tym co robić, żeby pozbyć się moich dolegliwości. Dzięki całościowej Metodzie Prokomórkowej czuję się świetnie, nie odczuwam bólu, a także senności i zmęczenia. Dzięki diagnostyce i kuracji wiem, że można żyć bez chorób i dolegliwości pomimo upływających lat! Polecam każdemu, kto chce wreszcie poczuć się zdrowy!

WIEMY JAK PRZYWRACAĆ PROSTACIE MŁODZIEŃCZY WIGOR!

ZAREZERWUJ TERMIN DIAGNOSTYKI PROSTATY

Podejrzewasz, że masz problem z prostatą?
Wybierz przełomową Metodę Prokomórkową!
Zrób pierwszy krok i wykonaj Test Toksycznych Obciążeń!

Najważniejszy wniosek: naukowcy obarczają toksyny, wirusy i grzyby winą za problemy z prostatą

I to jest wytłumaczenie, dlaczego 20 proc. mężczyzn zachowuje zdrowie i sprawność seksualną nawet w starszym wieku. Większość mężczyzn jest jednak narażonych na toksyny i szkodliwy wpływ środowiska.
Toksyny, które gromadzą się w organizmie, obciążają go, wywołują zaburzenia hormonalne i przez to mogą przyspieszać niekontrolowany rozrost komórek gruczołu krokowego.
Odtruwając organizm usuwamy substancje, które zakłócają jego pracę.
Skuteczna kuracja powinna zatem koncentrować się na tym,
jak wykryć i usunąć toksyny, które szkodzą organizmowi!

Testem ukierunkowanym dokładnie na wykrywanie toksyn jest Test Obciążeń. W Polsce zajmuje się nim Centrum Diagnostyki Organizmu Revitum. Badanie można wykonać w 20 gabinetach Revitum w całym kraju. W ciągu zaledwie kilkudziesięciu znamy pełen wynik testu i możemy dobrać do niego Indywidualną Kurację.

W REVITUM Test Obciążeń wykonują lekarze oraz doświadczeni specjaliści biomedycyny. Po dokładnej analizie specjaliści określają Najważniejsze Problemy organizmu oraz wskazania dla Indywidualnej Kuracji.
Test Obciążeń pomoże wykryć i usunąć przyczyny chorób prostaty lub uchronić Cię przed zachorowaniem. Ten krótki test może zadecydować o Twoim zdrowiu na wiele następnych lat.

PS Test Obciążeń usuwa przyczyny dolegliwości i chorób – nawet tak uciążliwych, jak choroby prostaty. Jeśli masz więcej niż 30 lat, odczuwasz dolegliwości związane z przerostem prostaty lub chcesz skutecznie się przed nimi uchronić,zadzwoń na numer Ogólnopolskiej Infolinii i umów się na Test Obciążeń.
Telefon: 222 502 888

Test Toksycznych Obciążeń

4 kroki do zdrowia komórkowego!

Test Obciążeń jako jedyny test diagnostycznyw pełni kompleksowo wykrywa i rozpoznaje obciążenia organizmu będące przyczyną powstawania chorób.
Usuwając obciążenia usuwamy choroby. Wyeliminowanie obciążeń organizmu pozwala na pełny powrót do zdrowia.

Wykonanie Testu Obciążeń Organizmu umożliwia:

– wczesne wykrycie stanu chorobowego w organizmie
– wykrycie ostrych i chronicznych stanów zapalnych
– wykrycie charakteru, przyczyny i stopnia zaawansowania chorób, które aktualnie są w trakcie leczenia
– wykrycie subklinicznego zatrucia organizmu np. pasożytami, toksynami, drobnoustrojami lub szkodliwymi czynnikami środowiska
– rozpoznanie i określenie substancji toksycznych w tkankach, powodujących reakcje alergiczne i alergie pokarmowe
– wykrycie zaburzeń odporności
– wykrycie zaburzeń metabolizmu
– wspomaganie leczenia istniejących chorób dziedzicznych
– wspomaganie odbudowy systemu odpornościowego
– określenie ogólnego stanu zdrowia

Prawidłowa diagnoza choroby to podstawa odpowiedniej i skutecznej kuracji!

Jeden Test określi zmiany chorobowe

Test Obciążeń jest to kompleksowy przegląd stanu zdrowia twojego organizmu. Oznacza to, że w trakcie testu dowiesz się wszystkiego o tym, co dzieje się w twoim ciele, jakie zmiany chorobowe występują, co należy zrobić żeby wyeliminować dolegliwości. W trakcie jednego testu specjalista określa jakie obciążenia zagrażają

Więcej...

Metoda Prokomórkowa

4 kroki do zdrowia komórkowego!

Metoda komórkowa to przełomowa metoda diagnozowania i kuracji.
Metoda Prokomórkowa powstała na bazie dogłębnych badań naukowych z dziedziny biologii komórkowej i biochemii.
Zyskała uznanie w Polsce ze względu na swoja prostotę i efektywność. Metoda ta jest już szeroko stosowana w całym kraju.

Metoda proponuje przełomowe spojrzenie na chorobę i zdrowie – z perspektywy komórki. Z perspektywy niewydolności i wydolności komórkowej.
Dlatego jest wybierana przez te osoby, które poszukują skutecznej diagnozy najgłębszej, najważniejszej przyczyny danej dolegliwości, a nie diagnozy częściowej opartej tylko na symptomach. Wybierana jest też przez osoby, które poszukują niezwykle efektywnej kuracji, działającej na najgłębszym z możliwych poziomów.

Metoda Prokomórkowa, od początku do końca, skupia się w 100% na komórkach. Prawdopodobnie jesteśmy w tym najlepsi w Polsce. Nie poprzestajemy na tym. Naszą misją jest być codziennie jeszcze lepszymi w zrozumieniu komórek i ich funkcjonowania. Co na nie działa pozytywnie, a co negatywnie. Jakie metody ich leczenia się kompletnie nie sprawdzają, choć się je mocno propaguje, a co przynosi znakomite długookresowe efekty. ZDROWIE KOMÓRKOWE!

4 kroki do zdrowia komórkowego!

Więcej...

Zobacz 2 poglądowe filmiki

NASZA MISJA: KAŻDEGO DNIA POMAGAĆ W PRZYWRACANIU PROSTACIE MŁODZIEŃCZEGO WIGORU!

DZIĘKI NASZEJ OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI "DZIECKO GRATIS" POMOGLIŚMY TEŻ TYSIĄCOM DZIECI

POBIERZ KOD ZNIŻKOWY!

AKCJA „DZIECKO GRATIS”Kod Dziecko Gratis

PROMOCJA „JESIEŃ 60+”Kod 60+

WYBIERZ JEDEN Z 20 GABINETÓW W CAŁEJ POLSCE. ZAREZERWUJ WIZYTĘ!

Rezerwacja Terminu Diagnostyki Prokomórkowej

Aby zarezerwować sobie termin Diagnostyki Prokomórkowej zadzwoń na telefon Ogólnopolskiej Rejestracji.

Konsultanci czekają na Twój telefon w godzinach 8.00-18.00 od poniedziałku do piątku.

222 502 888

Jeżeli infolinia jest już nieczynna lub chcesz żebyśmy zadzwonili do Ciebie – Wypełnij formularz kontaktowy – oddzwonimy maksymalnie następnego dnia roboczego!

*
*
*
TWOJA WIADOMOŚĆ ZOSTAŁA WYSŁANA! DZIĘKUJEMY!
POJAWIŁ SIĘ BŁĄD! POPRAW ZAZNACZONE GWIAZDKĄ POLA!

WAŻNE FAKTY O ZDROWIU KOMÓRKOWYM

ŁUSZCZYCA

Pozbędziesz się jej szybciej niż myślisz!

Masz problem z łuszczycą?
Można temu zaradzić!

Więcej o łuszczycy w kontekście Metody Prokomórkowej…

WĄTROBA

Niedomagająca wątroba to niedomagające całe ciało!

Słaba przemiana materii? Podwyższone ciśnienie?
To może być problem z wątrobą!

Więcej o wątrobie w kontekście Metody Prokomórkowej…

TRZUSTKA

Nikt nie chce poczuć tego bólu jeszcze raz!

Nie wiesz co Cię boli?
To może być trzustka!

Więcej o trzustce w kontekście Metody Prokomórkowej…

TARCZYCA

Pozbądż się wieloletnich problemów z tarczycą!

Problemy z wagą? Chroniczne zmęczenie?
To może być problem z tarczycą!

Więcej o tarczycy w kontekście Metody Prokomórkowej…

PROSTATA

Spokojnie! Możesz mieć zdrową prostatę do późnej starości!

Masz problemy z oddawaniem moczu? Słaba potencja?
To może być prostata!

Więcej o problemach z prostatą w kontekście Metody Prokomórkowej…

NERWICA

Nerwica stała się już chorobą społeczną!

Masz fobie? Szybko się denerwujesz?
To może być nerwica!

Więcej o nerwicach w kontekście Metody Prokomórkowej…

BÓL BRZUCHA

Dowiedz się co Ci tak naprawdę dolega i usuń przyczynę!

Często boli Cię brzuch?
To może być poważny problem!

Więcej o bólu brzucha w kontekście Metody Prokomórkowej…

BORELIOZA

Pozbądź się boreliozy – trudna sztuka, ale możliwa!

Liczba zachorowań na boreliozę rośnie! Dowiedz się, jak pozbyć się BORELIOZY!

Więcej o boreliozie w kontekście Metody Prokomórkowej…

PASOŻYTY

Nie pozwól pasożytom żerować na sobie! Nigdy więcej!

Bolą Cię stawy? Szybko się denerwujesz?
To mogą być pasożyty!

Więcej o pasożytach w kontekście Metody Prokomórkowej…

CUKRZYCA

Przestań wreszcie wpędzać się w ramiona cukrzycy!

Czy to już „epidemia”?
Ponad 100 tys. zachorowań na cukrzycę w ciągu roku!

Więcej o cukrzycy w kontekście Metody Prokomórkowej…

ZAKWASZENIE

Skończ z ciągłym zakwaszaniem swojego organizmu!

Szacuje się, że na zakwaszenie cierpi 85 proc. ludzkości!
Co je wywołuje, jak się bronić?

Więcej o zakwaszeniu w kontekście Metody Prokomórkowej…

GRZYBICA

Grzybica to nie wstyd. To tragedia!

Liczba zachorowań na grzybicę rośnie! Dowiedz się, jak łatwo pozbyć się grzybicy!

Więcej o grzybicy w kontekście Metody Prokomórkowej…

Spotkaj się z nami na Facebooku

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: (#10) This endpoint requires the 'manage_pages' permission or the 'Page Public Content Access' feature. Refer to https://developers.facebook.com/docs/apps/review/login-permissions#manage-pages and https://developers.facebook.com/docs/apps/review/feature#reference-PAGES_ACCESS for details.
Type: OAuthException
Code: 10
Please refer to our Error Message Reference.


 

Więcej artykułów na Facebooku…

WYDRUKUJ KUPON

Kupon Zniżkowy
Zadzwoń na numer Ogólnopolskiej Rejestracji i umów się na wizytę:
 
tel. 222 502 888
 
Podaj konsultantowi kod kuponu w trakcie rozmowy telefonicznej
 
 
 
INFORMACJE O KUPONIE
(do wyboru jedna z dwóch opcji)
 
1/ Promocja DLA SIEBIE – kupon upoważnia Cię do zniżki w wysokości 40zł:
– 20zł zniżki na Test Obciążeń Organizmu EAV wraz z Konsultacją Specjalisty, czyli koszt Testu po zniżce wynosi 120 zł (140 zł-20 zł=120 zł)
– 20zł zniżki na: Dowolny Preparat Zakupiony w Dniu Testu
 
2/ Promocja DZIECKO GRATIS
Zrób Test Dla Osoby Dorosłej (140 zł) + Test Obciążeń DZIECKA do lat 9 otrzymasz GRATIS !!!

 

 
 

(ZAMKNIJ TĘ PODSTRONĘ, PRZEWIŃ I CZYTAJ DALEJ…)